Witryna zrealizowana dzięki:

3 punkty dla Żagli ’04 z Józefovią Józefów

W trzeciej kolejce mazowieckiej ligi orlików pokonaliśmy zespół z Józefowa 6:4.
Zwycięstwo nie przyszło łatwo, bo po bardzo sennych dwóch kwartach i bardzo słabej grze naszego zespołu przegrywaliśmy 0:4.
W naszym zespole nie funkcjonował żaden element, nic się „nie kleiło”. Zespół gości przewyższał nas pod każdym względem piłkarskiego rzemiosła.
W przerwie między 2 a 3 kwartą doszło do długiej rozmowy między trenerem, a zawodnikami. Na 3 kwartę wyszliśmy w pełni zmotywowani z wiarą, że jeszcze można coś zmienić.
Nasza gra przypominała już ten zespół z poprzednich gier, gdzie była wola walki, myślenie na boisku, a przede wszystkim byliśmy zespołem.
Ostatecznie wygraliśmy 6:4 strzelając w dwóch kwartach 6 bramek. To pokazuje jaki potencjał i charakter jest w drużynie.
Zagraliśmy tak jakbyśmy grali dwa różne mecze – 30 minut bardzo słabe i 30 minut na bardzo wysokim poziomie.
Mecz pokazał, że warto walczyć do końca, niezależnie od wyniku i sytuacji.