Witryna zrealizowana dzięki:

Bardzo dobre występy rocznika 2007 w lidze MZPN

Bardzo dobrymi wynikami zakończyły się zmagania Naszych zawodników z rocznika 2007 w lidze MZPN. Przypomnijmy, że rocznik 2007 w lidze reprezentują dwie drużyny.

Pierwszy zespół zdecydowanie wygrał w V lidze uzyskując 28 punktów na 30 możliwych oraz zdobywając 89 bramek przy 23 straconych. Nad drugą drużyną chłopcy wypracowali 7 punktową przewagę. Pierwsze miejsce w grupie daje Naszej drużynie awans do IV ligi.

Drugi zespół po bardzo dobrej postawie we wszystkich meczach uplasował się na drugim miejscu w VII lidze. Chłopcy zdobyli 21 punktów, wygrali 7 meczów z 10 możliwych. Na trzy przegrane mecze, dwie to porażki z liderem tej grupy AP Wilki W-wa. Bilans bramek to 40 strzelonych przy 29 straconych. Drugie miejsce teoretycznie powinno dać awans Naszej drużynie do VI ligi, ale przy obecnej sytuacji i zwiększonej ilości drużyn w VII lidze w stosunku do VI poziomu to nie jest takie pewne. Musimy czekać na decyzję Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

BRAWO DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKA 2007!