Witryna zrealizowana dzięki:

Zapraszamy na Turniej dla Odważnych

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja Turnieju dla Odważnych. W tym roku do rywalizacji staną zawodnicy z rocznika 2010. Przyjadą do nas zespoły: Józefovii Józefów, Polonii Warszawa, Soccer Team, AP WBS, UKS Iwiczna, Hutnik Huta Czechy.

Czeka nas niesamowita rywalizacja sportowa, świetna zabawa oraz wiele atrakcji poza boiskiem. Tematem przewodnim turnieju jest odwaga. Jako przykład wielkiej odwagi wskazujemy na Husarię. Gościem specjalnym będzie edukator z Fundacji „Skrzydła Chwały”, który opowie więcej o słynnej i niezwykle odważnej formacji kawaleryjskiej Rzeczypospolitej. Ponadto czekają na zawodników gry edukacyjne, konkursy indywidualne oraz świetnie zaopatrzona kawiarenka.

Zaczynamy o 9:00 w szkole STRUMIENIE przy ul. 3 Maja 129, Józefów. Turniej zakończy się ok. godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków UKS Żagle do kibicowania!

Turniej będzie zorganizowany w ramach programu „Sport i Nowoczesny Patriotyzm – budowanie wspólnoty młodych Polaków”. Program SiNP realizowany jest dzięki wsparciu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

Poniżej relacja z zeszłorocznej edycji Turnieju dla Odważnych: