Witryna zrealizowana dzięki:

Cenne doświadczenie chłopców z rocznika 2006 w rundzie jesiennej

Zakończyła się runda jesienna w Mazowieckiej Lidze Piłki Nożnej, Nasi chłopcy reprezentowali nasz klub na szczeblu II ligi. Mieliśmy okazję mierzyć się z takimi drużynami jak Legia Warszawa, Drukarz Warszawa czy Białe Orły.

Była to bardzo ciężka runda dla naszych piłkarzy. Zaczęliśmy grę po 9, na większych boiskach, co pewnie przełożyło się na późniejsze wyniki sportowe.

Rozegraliśmy w sumie 8 spotkań, z czego aż 7 przegraliśmy i tylko jeden zremisowaliśmy. Mieliśmy problemy związane z przestrzenią na boisku, co z meczu na mecz się poprawiało i w drugiej części rozgrywek wyglądało to już całkiem nieźle. Niestety w decydujących momentach brakowało szczęścia.

Na pewno jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia, poczuliśmy co to znaczy przegrywać i na wiosnę wrócimy mocniejsi, aby powalczyć o powrót na II ligowe boiska
– podsumował trener Grzegorz Tryliński