Witryna zrealizowana dzięki:

Drugie miejsce rocznika ’05 w Siennicy!

W minioną sobotę piłkarze z rocznika 2005 wzięli udział w turnieju halowym w Siennicy. W zawodach wzięły udział dwie drużyny UKS Żagle.

– Za nami dzień pełen wrażeń! Rozegraliśmy wiele emocjonujących spotkań. Zespół UKS Żagle II zajął 10 miejsce. Dużo lepiej wypadła pierwsza drużyna Żaglowców. Dzięki drugiemu miejscu w grupie oraz zwycięstwu w półfinale chłopcu zmierzyli się z gospodarzami w walce o miano najlepszej ekipy zawodów. Pomimo prowadzenia 1:0 ostatecznie przegraliśmy w finale 1:2. Zwycięstwo było bardzo blisko… Bardzo nas cieszą nagrody indywidualne. Z UKS Żagle II zostali wyróżnieni Mikołaj Borek oraz Staś Gancarczyk, a z UKS Żagle I Franek Łukomski i Franek Stefaniuk. Ponadto Franek Stefaniuk został wyróżniony w kategorii „SUPER ZAWODNIK” turnieju! 🙂 Nagrodę otrzymał również nasz bramkarz – Mikołaj Muszyński. Dziękujemy gospodarzom! Cieszy, że istnieją takie miejsca jak Parafialny Klub Sportowy Life Siennica, który robi dużo dobrego dla społeczności lokalnej, a szczególnie najmłodszego pokolenia – powiedział trener Mateusz Nagórski.