Witryna zrealizowana dzięki:

Kolejny udany występ piłkarzy ’02

W minioną niedzielę zespół 2002 udał się do Jasieńca (k. Grójca) na turniej halowy.

– Za nami bardzo dobre zawody. W pięciu spotkaniach czterokrotnie schodziliśmy z boiska jako zwycięzcy. Niestety, finałowe spotkanie zakończyło się porażką 0:1. Szkoda, ponieważ zdecydowanie dominowaliśmy także w finale. Nasi przeciwnicy wyprowadzali groźne kontry i po jednej z nich straciliśmy bramkę. Było bardzo blisko zwycięstwa w turnieju. Cieszymy się jednak z drugiego miejsca i naprawdę dobrej gry. Cieszą kolejne indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem UKS Żagle został wybrany Kuba Piotrowski, a najlepszym bramkarzem całego turnieju Jan Koszewski! Przed nami Turniej upamiętniający Żołnierzy Wyklętych. Czas rozpocząć przygotowania do tej ważnej imprezy – powiedział trener Mateusz Nagórski.