Witryna zrealizowana dzięki:

III Turniej św. Józefa – gramy o Fair Play

Postać św. Józefa ukazywana jest w kościele katolickim jako wzór pracowitości, męstwa i sprawiedliwości. W oparciu o ten przykład, chcielibyśmy podczas planowanego na 19 marca Turnieju św. Józefa podkreślić znaczenie rywalizacji opartej o zasady Fair Play.

Zapraszamy wszystkich kibiców UKS Żagle na wielowymiarowe wydarzenie, na którym będziemy mówić o Fair Play. W czasie rywalizacji na boisku, gry edukacyjnej, wykładu nt. Fair Play przedstawiciela PKOL chcemy pokazać istotę czystej gry, która powinna przyświecać każdemu człowiekowi, nie tylko w sporcie, ale przede wszystkim w codziennym życiu.

W turnieju głównym na przeciw siebie staną chłopcy naszej szkoły z klas II, którzy utworzą 3 drużyny oraz Polonia Warszawa, Ursus Warszawa, UKS Fregata Gdańsk, UKS Wierchy Kraków, UKS Iskry Wrocław, UKS Skrzydła Poznań, UKS Kuźnica Katowice.

Startujemy o godzinie 8.10 w hali szkoły STRUMIENIE. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!!!

TŚJ - plakat