Witryna zrealizowana dzięki:

Wizyta młodych piłkarzy w kolebce futbolu

Od 4-klasy chłopcy raz na rok wyjeżdżają z trenerami oraz ojcami do innego miasta. Młodzi piłkarze z rocznika 2005 w weekend 12-13 marca odwiedzili Kraków, gdzie czekało ich wiele atrakcji. Nasi sportowcy rozegrali m.in. dwa mecze towarzyskie z Prądniczanką Kraków oraz PUKS Karol Wadowice, a także oglądali mecz na szczycie Ekstraklasy Cracovia : Legia.

– To był bardzo dobry czas dla naszej drużyny, choć także wymagający. Spaliśmy na karimatach w szkole. Sami przygotowywaliśmy sobie śniadania i kolacje. Były atrakcje sportowe, ale nie tylko. W niedzielę rano byliśmy na Mszy Świętej w wadowickiej Bazylice, gdzie przy ołtarzu służył kiedyś mały Karol Wojtyła. To była ciekawa i symboliczna wizyta, ponieważ już 9 kwietnia organizujemy piłkarski Turniej im. św. Jana Pawła II – powiedział trener Mateusz Nagórski.