Witryna zrealizowana dzięki:

II Judo Legia Cup 2017

W weekend 1-2 kwietnia, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40, odbył się II Judo Legia Cup 2017 – turniej organizowany przez sekcję judo Legii Warszawa. Na listach startowych pojawiło się ponad tysiąc zawodników, a walki przez dwa dni rywalizacji toczyły się na ośmiu matach.

W zawodach udział wzięli zawodnicy UKS Żagle z rocznika 2009. Pierwszy w życiu start zaliczyli Antek Kaczorek i Antek Bochniarz, były też pierwsze wygrane walki. Antek Kaczorek stoczył bardzo dobrą walkę o brązowy medal. Niestety po regulaminowym czasie i minutowej dogrywce decyzją sędziego wygrał przeciwnik naszego zawodnika.

Kolejny medal do swojej kolekcji dorzucił Józek Szałajko, który w bardzo mocno obsadzonej kategorii wagowej wywalczył 3 miejsce. Mateusz Witek tym razem bez medalu.

Trzymamy kciuki za następne zawody naszych zawodników!

DSC_6324_Fotor