Witryna zrealizowana dzięki:

II liga dla rocznika 2006

Drużyna z rocznika 2006 prowadzona przez trenerów: Grzegorza Trylińskiego i Łukasza Sapałę zakończyła zmagania w rundzie jesiennej. W tym sezonie chłopcy występowali na III szczeblu rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Po dwóch awansach z zeszłego roku przyszedł czas na kolejny. Tym razem nasi zawodnicy świetnie poradzili sobie z rówieśnikami zdobywając pewny awans do II Ligi! Chłopcy nie przegrali żadnego meczu, strzelili bardzo dużo bramek i uzyskali w pełni zasłużoną promocję do ligi wyżej!

Gratulacje dla chłopaków za kolejną udaną rundę. Cel jaki sobie założyliśmy konsekwentnie krok po kroku realizujemy. Bardzo dobra gra zespołowa, dobra frekwencja na treningach oraz świetna atmosfera w zespole procentuje kolejnymi dobrymi meczami. Widać, że chłopcy się rozwijają co bardzo nas- trenerów cieszy. Teraz czas na kolejne wyzwania! – komentuje trener Grzegorz, po czym dodaje: – przy okazji chciałbym podziękować rodzicom za pełne zaangażowanie, bo to też ma ogromne znaczenie!

Po chwili odpoczynku chłopców będzie czekać kilka meczów sparingowych, które pomogą przygotować się do rundy wiosennej. A później …..
…….II liga, II liga UKS!!!