Witryna zrealizowana dzięki:

Klub Biegacza świętuje Niepodległość

Otarcie się o podium oraz rekordy życiowe – tak w skrócie wygląda bilans startów zawodników UKS Żagle na imprezach biegowych organizowanych z okazji tegorocznego Święta Niepodległości.
Podczas Warszawskiego XXVII Biegu Niepodległości nasi biegacze osiągając świetne wyniku poprawili rekordy życiowe na dystansie 10 km: Krzysztof Blankiewicz uzyskał  44:31, natomiast Patryk Pawłowski zameldował się na mecie z czasem 46:48. Szczególne uznanie należy się Patrykowi dla którego był to debiut na tak dużej imprezie!
Z kolei Rafał Szcząchor startujący w cztero-biegu głównym józefowskiego VI Biegu Niepodległości z wynikiem 14:58 zajął w klasyfikacji generalnej 5. Miejsce.
Uzyskane czasy, doświadczenie startowe oraz same pozytywne emocje które towarzyszą chłopakom na wspomnienie tych biegów zdecydowanie świadczą, iż warto było przelewać litry potu na treningach Klubu Biegacza.
Przed nami pracowita zima oraz kolejne wyzwanie w nowym sezonie…