Witryna zrealizowana dzięki:

Inauguracja sezonu piłkarskiego 2015-16

Chłopcy z rocznika 2006 w minioną sobotę rozegrali swój pierwszy debiutancki mecz w Mazowieckiej Lidze Orlików. Przeciwnikiem była Victoria Zerzeń. Debiut wypadł okazale, po bardzo dobrej grze całego zespołu zwyciężyliśmy 10:1.

Natomiast dwa dni później nasz najmłodszy zespół ligowy rozgrywał już drugą kolejkę. Przeciwnikiem  był lokalny rywal Zwar Warszawa.

I w tym meczu również nie pozwoliliśmy na wiele, ambitnie grającym chłopcom ze Zwaru. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Żagli, aż 11:2 – relacjonuje trener zespołu p. Grzegorz Tryliński – jak widać skuteczność dopisuje i oby tak do końca! Wielkie Brawa!!!

W ubiegłą sobotę młodzi piłkarze z Żagli podejmowali u siebie drużynę Korona Góra Kalwaria. Mecz zapowiadała się o tyle ciekawie, że był on rozgrywany już po 9 zawodników ( do tej pory po 7) i co ważne na „spalone”. Mimo tych zmian nasi chłopcy dobrze weszli w mecz stwarzając kilka stuprocentowych sytuacji. Niestety piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Co nie udawało się naszej drużynie wyszło naszym przeciwnikom. Szybko wyprowadzone kontrataki zakończyły się bramkami i niestety mimo bardzo ambitnej postawy naszego zespołu mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla chłopców z Kalwarii.

Mimo porażki trener Grzegorz był zadowolony z gry i postawy swoich podopiecznych i jest pewien, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.