Witryna zrealizowana dzięki:

Jak nas poznać?

Już ponad 100 uczestników sekcji Przedszkolnego Klubu Sportowego i ta liczba cały czas rośnie. Niektóre dzieci uczęszczają na kilka różnych sekcji. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się zgromadzić taki zespół trenerów, który swoją pasją, zaangażowaniem, podejściem do prowadzonych zajęć, może rozwijać aktywności ruchowe, gry i zabawy dostosowane do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań dzieci.

Nie ma lepszego sposobu, aby przekonać się czy nasz przedszkolak chciałby uczęszczać na zajęcia określonej sekcji, jak uczestnictwo w nich. Zawsze istnieje możliwość zgłoszenia dziecka na próbne zajęcia Przedszkolnego Klubu Sportowego.
Zapraszamy po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem adresu mailowego: biuro@ukszagle.pl
Taki przedszkolak zostanie zabrany przez prowadzącego w umówionym terminie.
Spośród pięciu sekcji: Balet, Piłka Nożna, Szachy, Szermierka, Taniec nie ma już wolnych miejsc w terminach:

  • Wtorkowe zajęcia baletowej dla wiewiórek i koników, które uczęszczały na zajęcia w poprzednich latach lub rozpoczęły przygodę z baletem od Września (wolne miejsca są jeszcze w grupie początkującej niezależnie od wieku dziecka w środy w g. 14:55 – 15:40),
  • Piątkowe zajęcia z piłki nożnej w g. 15:15 – 16:15 (wolne miejsca są jeszcze w grupie p. Dawida Woźniakowskiego w g. 16:20 – 17:20).

HARMONOGRAM PRZEDSZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO UKS ŻAGLE

sezon 2015/16

ZOBACZ