Witryna zrealizowana dzięki:

KURS TAŃCÓW NARODOWYCH- 19.10.2023

W czwartek 19.10 uczniowie klasy 0 wzięli udział w zajęciach tanecznych w ramach Kursu Tańców Narodowych organizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy ŻAGLE.

 

Przed zajęciami poznali kilka faktów o tańcach narodowych i pod okiem animatorów przygotowali tematyczne kolorowanki. Później przy akompaniamencie muzyki i pod okiem instruktorów ćwiczyli kroki poloneza, krakowiaka, mazurka, oberka i kujawiaka.

 

Darczyńcą Kursu Tańców Narodowych jest Fundacja Banku Pekao S.A.

 

W ramach kursu odbędzie się jeszcze kilka zajęć realizowanych w Centrum Edukacyjnym IDMN w Warszawie, przy ul. Andersa 20. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych- bez ograniczeń wiekowych.

Zapraszamy do udziału! Więcej informacji, w tym harmonogram zajęć: https://bit.ly/46hvHuy .

Udział w kursie jest darmowy!

Zgłoszenia: kurstaneczny@idmn.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu z zajęć: