Witryna zrealizowana dzięki:

PODSUMOWANIE NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ 2023

18 listopada 2023 r. Józefów stał się areną niezapomnianych chwil sportowej rywalizacji. Piłkarze z UKS Żagle i pobliskich klubów sportowych wzięli tego dnia udział w Niepodległościowym Turnieju Piłki Nożnej dla rocznika 2014, celebrując przy tym ważny dla wszystkich Polaków dzień- 105. rocznicę odzyskania niepodległości.

Atmosfera była nasycona entuzjazmem, zapałem i duchem sportowej rywalizacji. Młodzi zawodnicy nie tylko walczyli o zwycięstwo, ale również pogłębiali wspólne wartości, prezentując przy tym wysoką jakość gry, determinację i pokazując zdolność do pracy zespołowej w duchu fair play.

Tego dnia każda strzelona bramka była dedykowana „dla NIEPODLEGŁEJ”!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizacje Niepodległościowego Turnieju Piłki Nożnej:

– rodzicom za przygotowanie kawiarenki,

– wolontariuszom za pomoc w sędziowaniu meczu,

– Miastu Józefów, które w ramach realizacji zadania publicznego przekazało UKS ŻAGLE środki pieniężne przeznaczone m.in. na zakup medali, pucharów i statuetek dla uczestników turnieju,

– Muzeum Niepodległości za przekazanie książek historycznych dla uczestników turnieju,

– firmie ADIAMO za przekazanie nagród rzeczowych dla uczestników turnieju.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju, które dostępne są TUTAJ.