Witryna zrealizowana dzięki:

Ligowe potyczki rocznika 2007

W ubiegły weekend piłkarze z rocznika 2007 pod okiem trenera Dawida Woźniakowskiego rozegrali dwa mecze.

Pierwszy z nich odbył się w sobotę 22 kwietnia. Otwocki Klub Sportowy podejmował nas na swoim obiekcie. Uczniowie UKSu Żagle po pięknej grze wygrali 20:1. Zawodnikiem meczu został Kamil Dywan, który przeprowadził wiele pięknych akcji i pomagał kolegom strzelać gole. Następny mecz odbył się w niedzielę 23 kwietnia. Pojechaliśmy na Bemowo zagrać z tamtejszym uczniowskim klubem BKSem. Niestety mimo wielu staraniom ulegliśmy przeciwnikowi 12 do 2. Pogoda nas nie rozpieszczała, zaczynając w pięknym słońcu, graliśmy w ulewny deszcz i grad. Dziękujemy obu drużynom z rocznika 2007 za zaangażowanie i walkę w meczach. – powiedział trener Dawid.