Witryna zrealizowana dzięki:

Listopadowe nowości w ofercie UKS ŻAGLE

Od listopada Uczniowski Klub Sportowy Żagle zaprasza do udziału w nowych inicjatywach zorganizowanych pod wspólnym hasłem „UKS’owa Liga Sportowa”. Są to darmowe wydarzenia sportowe, zorganizowane specjalnie dla uczniów naszej szkoły, które będą łączyły w sobie część dydaktyczną, czyli taką w której uczniowie będą uczyli się i doskonalili konkretne umiejętności techniczne i taktyczne w zaproponowanych dyscyplinach sportowych oraz wychowawczą, czyli taką w której uczniowie będą mieli szansę rozwoju przez rywalizację.
Zdybywane oraz utrwalane umiejętności sportowe (fizyczne, psychiczne i społeczne) będzie można od razu wykorzystać podczas rywalizacji sportowej, która będzie nieodzownym elementem każdego sportowego spotkania. W ramach w/w inicjatywy przygotowaliśmy 2 wydarzenie cykliczne:
• Uczniów klas 4-7 Szkoły Podstawowej zapraszamy na odbywającą się w szkole w Międzylesiu „UKS’ową LIGĘ UNIHOKEJA”• Dla Uczniów klas 8 SP – 3LO zapraszamy na odbywającą się na hali sportowej w Strumieniach „UKS’ową LIGĘ SIATKÓWKI”.

Szczegóły znajdą Państwa na załączonych plakatach:

UKSOWA LIGA UNIHOKEJA

UKSOWA LIGA SIATKÓWKI

Zapisu na te darmowe wydarzenia będzie można dokonać tak samo jak na każde inne zajęcia UKS Żagle, czyli przez formularz: [KLIK]
Zapisy startują w poniedziałek 2. Listopada. Start poszczególnych lig zaplanowany jest na drugi tydzień listopada. Zapraszamy!