Witryna zrealizowana dzięki:

Mecze ligowe 18-19 czerwca

UKS Żagle’05 1:2 FC Lesznowola

Mecz z Lesznowolą był ostatnim w rundzie wiosennej. Od początku było wiadomo, że jesteśmy faworytami spotkania. W pierwszy meczu odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo. Wydawać by się mogło, że mecz nie będzie zbyt trudny, ponieważ goście przyjechali bez żadnego rezerwowego. To wszystko tylko nam się mogło wydawać. Goście postawili bardzo trudne warunki. Twardo bronili dostępu do swojej bramki, byli skuteczni z przodu i ostatecznie zwyciężyli. Tym razem zabrakło nam determinacji i zdecydowania. Mamy nauczkę i wyciągniemy z niej wnioski – powiedział trener Mateusz Nagórski.

UKS Żagle’06 2:4 GKP Targówek

Stanęliśmy przed trudnym zadaniem, ponieważ w meczu z GKP Targówek nie mieliśmy ani jednego rezerwowego. W mocno okrojonym składzie przystąpiliśmy do potyczki w okropnym skwarze. Ale nawet taka sytuacja i szybko stracone trzy gole nie zdołowały naszych chłopaków! Wspierani dopingiem i dobrym słowem Rodziców (dziękujemy!) dzielnie walczyli o zdobycie bramki. Wytrzymali całe spotkanie bez narzekania, a Jacek Kobyliński oraz Paweł Sikora ucieszyli nas wszystkich wpisując się na listę strzelców. Szczególnie zapadnie nam w pamięci gol Pawła, Przepiękny strzał prostym podbiciem pod samą poprzeczkę po świetnym podaniu Łukasza Łasaka. Ostatecznie przegraliśmy 2:4. Ale nie zawsze ten kto przegra jest przegranym. W tym meczu chłopcy mogą czuć się zwycięzcami. Pokonali dzisiaj swoje słabości i dali przykład wielkiej woli walki – powiedział trener Mateusz.