Witryna zrealizowana dzięki:

Żagle 2008 i zakończenie cyklu turniejów KS Konstancin

W niedzielę 19 czerwca odbył się piąty, ostatni turniej organizowany przez KS Konstancin.

Kolejny raz chłopcy pokazali się z dobrej strony, grali ambitnie i potrafili sobie stworzyć wiele sytuacji strzeleckich, ale tym razem brakowało skuteczności, trochę jak naszej reprezentacji narodowej w ostatnich meczach na EURO 🙂 Szczególnie szkoda meczu z Mazurem Karczew w którym to obijaliśmy słupki i poprzeczkę, a w dodatku strzeliliśmy sobie samobója. Mecz zakończył się wynikiem 1-3, a był do wygrania – powiedział po turnieju trener Michał Pielech.

Na koniec odbyła się ceremonia zakończenia wraz z wręczeniem pamiątkowych medali oraz pucharu i statuetek dla najbardziej wartościowych zawodników w swoich drużynach. W zespole Żagli MVP wybrany został Antek Grudzień – gratulacje!
Cykl turniejów w Konstancinie został zorganizowany w formule był bez klasyfikacji końcowej.

Dziękujemy Rodzicom za wzajemną pomoc w transporcie chłopaków na turnieje.