Witryna zrealizowana dzięki:

„Złota” drużyna W Radomiu – rocznik 2006

W sobotę 18 czerwca chłopcy z rocznika 2006 wzięli udział w turnieju ogólnopolskim Młodzik Cup w Radomiu. W turnieju wystąpiło 15 drużyn z całej Polski podzielonych na III grupy. W drugiej fazie drużyny rywalizowały w Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej i Ekstraklasie.

Nasz zespół w fazie grupowej wygrał wszystkie spotkania (z Młodzik B 3-0;Widok Lublin 3:0;Concordia Piotrków 6-0;Orlik Radom 2-0) i z kompletem punktów awansował do najlepszej 6 turnieju, czyli Ligi Mistrzów.

Tam rozegraliśmy kolejne 4 mecze odnosząc 3 zwycięstwa (z Orlęta Radzyń 2:0; Vectra Zbuczyn 2:0, Młodzik Radom A 0:0, FA Warszawa 3:1).

Tak dobre rezultaty pozwoliły nam zająć 1 miejsce z bilansem bramkowym 21:1 tracąc jedyną bramkę w ostatnim meczu. Oscar Lipka został królem strzelców z 12 bramkami na koncie.

Było to bardzo dobre podsumowanie tego roku, gdzie chłopcy przez cały sezon grali bardzo mądrze, wymieniając między sobą dużo podań, strzelając mnóstwo bramek. Cieszy również gra w defensywie co pokazał ten turniej, gdzie przeciwnicy mieli problem z przedostaniem się pod naszą bramkę. Nasza gra cieszyła „oko” kibiców,którzy już po dwóch pierwszych meczach upatrywali w nas faworytów – relacjonuje trener Grzegorz.

Są również rzeczy do poprawy, ale nad tym będziemy pracować od przyszłego roku, a teraz cieszmy się tym co za nami – dodał z uśmiechem trener .