Witryna zrealizowana dzięki:

Relacje z minionego weekendu

Porażka po walce z liderem
AS Ursynów 5:2 UKS Żagle GIM
Tym razem nasi gimnazjaliści zmierzyli się z liderem rozgrywek. I faktycznie była to najlepsza drużyna z którą do tej pory rywalizowaliśmy. Trzeba przyznać, że tym razem gra się nie kleiła. Mieliśmy sporo strat i niedokładności. I choć chłopaki walczyli dzielnie, to musieliśmy uznać wyższość lidera. W naszej drużynie zadebiutowali Mikołaj Krasiński oraz Sebastian Hulewicz, którzy wnieśli sporo świeżości – powiedział trener Mateusz Nagórski.


Pewne zwycięstwo w Parku Skaryszewskim
Drukarz III Warszawa 3:7 UKS Żagle’07
Początek meczu był dosyć wyrównany, ale tylko początek. Wraz z kolejnymi minutami nasi chłopcy dominowali na boisku. Świetny występ zaliczył Maciej Szałek, który zdobył 4 bramki…w tym jedną w stylu Kamila Glika w meczu z Danią 🙂 Żaglowcy byli bardzo waleczni i nieustępliwi. Oprócz wspaniałych ataków pokazali wielkie poświęcenie w obronie, gdzie ofiarnie dostępu do bramki bronili Krzyś Nuszkiewicz oraz Janek Koźluk. Gratulacje za bardzo dobre spotkanie! – powiedział trener Mateusz Nagórski.