Witryna zrealizowana dzięki:

Nieudany początek II ligowych zmagań rocznika 2006

W ostatnim czasie chłopcy z rocznika 2006 rozegrali dwa spotkania ligowe. Pierwszym przeciwnikiem był dobrze nam znany zespół Zwaru. Po bardzo dobrym meczu z naszej strony i bardzo agresywnej ze strony przeciwników (czasami wręcz brutalnej) ulegliśmy rywalowi 3:5. Duży wpływ na końcowy rezultat miał rozegrany dzień wcześniej Turniej Św. Jana Pawła II.

Natomiast w drugim meczu podejmowaliśmy zespół Sempa Warszawa. Tutaj porażka była bardziej dotkliwa, gdzie ostatecznie ulegliśmy 2:8. Warto dodać, że do końca trzeciej kwarty utrzymywał się wynik remisowy 1:1!!

„Pierwsze koty za płoty” tak krótko można podsumować pierwsze mecze mojego zespołu. Wyniki nie odzwierciedlają przebiegu obu spotkań. W pierwszym nie wytrzymaliśmy fizycznie po turnieju, w drugim bardzo źle zareagowaliśmy po stracie drugiej bramki. Wcale nie byliśmy gorszym zespołem, a mimo to ulegliśmy tak wysoko. Wiemy nad czym pracować i mam nadzieję, że w następnym meczu będzie zdecydowanie lepiej. Na pewno stać nas na dużo! – podsumował pierwsze spotkania trener Grzegorz