Witryna zrealizowana dzięki:

OD 5 MAJA URUCHAMIAMY TRENING – OUT CZYLI TRENINGI NA BOISKACH SZKOLNYCH REALIZOWANE W MAŁYCH GRUPACH

W drugim etapie rządowego odmrażania gospodarki znalazł się również zarys ‘nowej sportowej rzeczywistości’ (zobacz) czyli informacje dotyczące możliwości uprawiania aktywności fizycznej oraz udostępniania infrastruktury sportowej do celów treningowych i rekreacyjnych. Zgodnie z projektem rozporządzenia, którego zapisy mają wejść w życie od poniedziałku 4 maja na obiektach otwartych i półotwartych, takich jak: boiska, korty, tory do jazy konnej etc. Będzie mogło przebywać jednocześnie maksymalnie 6 osób nie wliczając pracowników obsługi.

Jako Uczniowski Klub Sportowy Żagle widzimy w tym możliwość częściowego powrotu do ‘normalnego’ szkolenia sportowego dzieci i młodzież w naszych sekcjach. Planujemy zatem w środę 6 maja uruchomienie treningów (oferta ‘Trening-out’) w których jednocześnie na boisku będzie mogło przebywać 6 zawodników + trener w następujących sekcjach: Piłka Nożna (klasy 1-6 SP), Koszykówka (klasy 4-6SP oraz 7SP-LO), Trening funkcjonalny (7SP-LO) oraz Bieganie (7SP-LO). Zapisy na zajęcia „Trening- out”startują w poniedziałek 4 maja przez standardowy formularz umieszczony na naszej stronie www: https://ukszagle.sportsmanago.pl/rekrutacja

Zajęcia prowadzone będą przez dotychczasowych trenerów poszczególnych drużyn w 2 lokalizacjach: Falenickiej i Międzyleskiej w zależności od sekcji.

Oprócz powrotu treningów na boisku (Trening-out) realizowanych w małych grupach nadal w ofercie UKS’u pozostają treningi on-line (czyli oferta Trening-ON)!

Oczywiście zapewniamy, iż wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z aktualnymi zaleceniami władz.

Poniżej harmonogram naszych nowych zajęć wraz z lokalizacjami i trenerami oraz cenami:

Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywności sportowej z UKS Żagle zarówno w formacie on-line’owym jak i stacjonarnym.