Witryna zrealizowana dzięki:

JAK TO JEST Z TYM BOKSEM?

W grudniu rodzina UKS Żagle powiększyła się o nową sekcję- boks. Zajęcia przewidziane dla starszych uczniów z Międzylesia (7-8 SP i LO) realizowane są dwa razy w tygodniu (poniedziałek 16.00-17.00 i wtorek 14.00-15.00) w pięknej sali treningowej UNIQ FIGHT CLUBU w Aninie.

Przez ten krótki czas w oczach trenera i pracowników innych UNIQ’u nasi chłopcy zyskali wielkie uznanie jako grupa niezwykle zmotywowana do rozwijania swojego potencjały sportowego a co za tym idzie bardzo dobrze pracująca na treningach. Powyższa sytuacja spowodowała, w samych chłopakach pojawił się sportowy głód dodatkowych zajęć. Odpowiadając na to wewnętrzne zapotrzebowania informujemy, że od lutego pojawi się opcja trzeciego treningu, który będzie się odbywał w czwartki w godzinach 15.00-16.00.

Jednocześnie chcielibyśmy  aby ta piękna, wychodząca naprzeciw naturalnym potrzebom i oczekiwaniom młodych mężczyzn (szczególnie w LO) dyscyplina dalej się rozwijała, zyskując sobie coraz więcej entuzjastów w naszej szkole. W związku z powyższym informujemy, iż od lutego wtorkowy trening zostaje (14:00-15:00) tymczasowo przeniesiony do szkoły.

4 najbliższe wtorki (2 w lutym i 2 w marcu) nasi bokserzy pod okiem swojego trenera, pana Dominika Parola będą trenowali w sali sportowej na drugim piętrze szkoły (Sala 201). Na każde te zajęcia zapraszamy również osoby niezdecydowane, ciekawe jak to jest z tym boksem aby przyszły i nieodpłatnie spróbowały swoich sił.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply