Witryna zrealizowana dzięki:

Piłkarski Turniej Solidarności dla gimnazjalistów już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend (10-11 grudnia) organizujemy piłkarski Turniej Solidarności dla gimnazjalistów. W zawodach wezmą udział zespoły MKS Polonia Warszawa, Józefovia Józefów, Przymierze Rodzin Ursynów, Przymierze Rodzin Młociny, Lida (Białoruś), Gimnazjum im. bł. Bronisława Markiewicza oraz UKS Żagle.

Turniej Solidarności to wydarzenie sportowe, edukacyjne oraz patriotyczne skierowane do gimnazjalistów. Turniej Solidarności to zawody, które kończą się ostateczną klasyfikacją. Motywem przewodnim turnieju jest ruch „Solidarność”. Chłopcy poznają czym był PRL, a także historię ruchu „Solidarności” oraz jego wpływ na upadek komunizmu w Polsce. Turniej Solidarności odbywa się dzięki wsparciu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, a także Instytutu Pamięci Narodowej, Fundacji Odpowiedzialność Obywatelska. Patronat Zarządu Dzielnicy Wawer. Patronat medialny: Radio Warszawa.

 

W miniony wtorek wzięliśmy udział w audycji radiowej, zachęcam do przesłuchania:
AUDYCJA RADIOWA – posłuchaj

Zapraszamy do kibicowania naszym chłopcom, a także do udziału w niedzielnej loterii fantowej. Pieniądze z loterii zostaną przekazane dla Błażeja Cymermana (zawodnik Józefovii), który niedawno uległ tragicznemu wypadkowi.

Harmonogram:

Sobota: 16.00-20.30 hala sportowa przy ulicy Polnej 7A (Warszawa-Śródmieście)
Niedziela 12.00-17.00 hala sportowa przy ulicy Poezji 5 (Warszawa-Falenica)

Serdecznie zapraszamy!

ts2016_net