PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO TURNIEJU DLA ODWAŻNYCH 2023

19.11.2023 r. w Józefowie odbył się Piłkarski Turniej dla Odważnych, w którym wzięli udział zawodnicy z rocznika 2016 z UKS ŻAGLE i pobliskich klubów sportowych.

Oprócz emocjonujących meczów, uczestnicy mogli skorzystać z różnorodnych atrakcji, takich jak kawiarenka, loteria fantowa czy gry edukacyjne.

Wszyscy zawodnicy zostali tego dnia uhonorowani medalami, co umocniło ich determinację i zaangażowanie w zawody. Dodatkowo trenerzy wyłonili po jednym zawodniku z każdego zespołu, który wykazał się tego dnia największą odwagą.

To wydarzenie nie tylko rozwijało umiejętności piłkarskie, ale także promowało przyjaźń, fair play i aktywność sportową wśród najmłodszych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizacje Piłkarskiego Turnieju dla Odważnych:

– rodzicom za przygotowanie kawiarenki,

– wolontariuszom za pomoc w sędziowaniu meczu,

– Miastu Józefów, które w ramach realizacji zadania publicznego przekazało UKS ŻAGLE środki pieniężne przeznaczone m.in. na zakup medali, pucharów i statuetek dla uczestników turnieju,

– firmie ADIAMO za przekazanie nagród rzeczowych dla uczestników turnieju.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju, które dostępne są TUTAJ