Witryna zrealizowana dzięki:

Pokaz szermierki w przedszkolu

W czwartek, 16.03.2017 r. w przedszkolu Strumienie odbył się pokaz szermierczy, w którym udział brali mali szermierze z naszego przedszkola.

Dzieci wraz z prowadzącą pokaz, trener szermierki Katarzyną Sadowy, zaprezentowały ćwiczenia kształtujące najważniejsze atuty szermierza: szybkość, skoczność, koordynację ruchową, szybkość reakcji, równowagę i wyczucie tempa. Po części wstępnej szermierze stoczyli ekscytujące walki na szpady. Na koniec pokazu wszyscy uczestnicy mogli zobaczyć walkę stoczoną w pełnym sprzęcie szermierczym przez starsze koleżanki ze szkoły podstawowej Strumienie.

Wszystkim dzielnym uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy udanego pokazu.

W razie zainteresowania udziałem w próbnych zajęciach pokazowych przedszkolnej sekcji szermierki, zapraszamy do kontaktu z biurem klubu: biuro@ukszagle.pl

tygodnik 2

tygodnik 1