Witryna zrealizowana dzięki:

Pożyteczny sprawdzian rocznika 2006 z Escolą Barcelona!

W niedzielę, 6 listopada korzystając z zaproszenia klubu Escoli Barcelona, gościliśmy na wspaniałych obiektach przy ulicy Fleminga, aby zagrać mecz towarzyski.

Drużyna Escoli to jedna z najlepszych ekip w całej Polsce w tym roczniku.

Chłopcy podeszli do meczu z dużym respektem dla przeciwnika, ale bojowo nastawieni. Początek spotkania to duża przewaga słynnej „Barcelony”, ale nasi „Żaglowcy” dobrze radzili sobie z wyżej notowanym rywalem i na wiele nie pozwalali swoim rówieśnikom. Przeciwnicy starannie rozgrywali piłkę, ale my dobrze się ustawialiśmy i próbowaliśmy kontratakować. Po niespełna pół godzinie gry wyszliśmy na prowadzenie 2:1!! Był to bardzo dobry fragment w naszym wykonaniu.

Niestety po kilku naszych błędach i dobrych strzałach z dystansu gracze Escoli wyszli na kilku bramkowe prowadzenie, którego nie oddali do końca. Mecz zakończył się wynikiem 8:4 dla gospodarzy.

Bardzo się cieszę, że udało się rozegrać mecz z tak dobrym przeciwnikiem. Mecz odbywał się w szybkim tempie, z dużą kulturą gry z obu stron, z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Cieszy to, że z tak silną drużyną potrafiliśmy stworzyć dużo ciekawych akcji i strzelić kilka bramek. Ten mecz jest dla mnie bardzo dobrym materiałem do analizy pod kątem dalszego szkolenia. Trenerzy z Escoli zaproponowali kolejny wspólny mecz, z czego na pewno skorzystamy. Jak grać to z najlepszymi! – powiedział trener Grzegorz, po czym dodał z uśmiechem:

Następnym razem postaramy się o coś więcej.

Oby słowa trenera się sprawdziły. Wielkie brawa za ten mecz!