Witryna zrealizowana dzięki:

Samoobrona i trening motoryczny – nowa sekcja od lutego

Na portalu Rodzica już można zapisywać się na najnowszą, dopiero co utworzoną od początku lutego sekcję sportową dla starszych chłopców z Międzylesia – Samoobronę i trening motoryczny. Zajęcia przeznaczone są dla chłopców od VII klasy w górę i odbywają się w piątki w godzinach 15:20 – 16:20 w Sali 201.

Zajęcia z samoobrony to zajęcia przygotowujące młodego człowieka do radzenia sobie podczas sytuacji zagrażającej jego życiu czy też życiu jego bliskich. Oprócz poznania specjalistycznych technik obronnych które z tygodnia na tydzień adept rozwija i utrwala w celu odruchowej reakcji na agresję napastnika , zajęcia wpływają również pozytywnie na wszechstronny rozwój psychofizyczny co przekłada się na wzmocnienie organizmu a także pewności siebie .

Zajęcia prowadzi Mariusz Rokita – magister AWF Warszawa, instruktor samoobrony, trener przygotowania motorycznego zawodników MMA , były zawodnik sztuk walk w formule OPEN , szkoleniowiec kadr pedagogicznych firm z zakresu samoobrony.