Witryna zrealizowana dzięki:

SUMMER WORLD CUP- PÓŁKOLONIE PIŁKARSKIE

Właśnie trwa drugi turnus piłkarskich półkolonii „Summer World Cup”. Blisko 20 zawodników bierze udział w sportowej przygodzie organizowanej przez UKS Żagle. Opiekę nad uczniami sprawują trener Dawid i trener Mateusz.

– Każdy dzień jest pełen atrakcji. Na początku dokonaliśmy losowania drużyn w ramach których zawodnicy rywalizują przez cały tydzień zbierając punkty dla swoich zespołów. Punkty można zdobywać m.in. za dobre zachowanie, jedzenie wszystkiego podczas obiadu czy codzienne mecze w ramach Mistrzostw. Dzięki podziałowi chłopcy integrują się również z młodszymi i starszymi kolegami, to bardzo rozwijające – powiedział trener Dawid.

Oprócz codziennych treningów i meczów jest czas na gry i zabawy, konkursy, rekreację i pracę własną. Zajęcia odbywają się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w hali Szkoły Strumienie. Pyszne obiady przygotowuje szkolny zespół kucharski, który trzyma stały wysoki poziom.

– W dniu dzisiejszym zadaniem chłopaków było przygotowanie pytań do quizu z wiedzy piłkarskiej, który odbędzie się jutro. Jesteśmy z trenerem Mateuszem pod dużym wrażeniem jeśli chodzi o wiedzę sportową większości naszych zawodników – dodał trener Dawid.

Półkolonie piłkarskie to świetna okazja do spędzenia aktywnie czasu podczas wakacji. Zachęcamy do zapisów w kolejnych terminach. Są jeszcze wolne miejsca 🙂

Terminy półkolonii:

20-24.07.2020 r.
3-7.08.2020 r.

Zapisy: [KLIK]

Poniżej klika zdjęć z drugiego tygodnia półkolonii. 🙂