Witryna zrealizowana dzięki:

Twarde chłopaki z cukru nie są – trening R2008

We wtorek 23.10.2018 panowała wyjątkowo nieprzyjemna pogoda. Silny wiatr i dosyć spore opady deszczu mogły zniechęcić nie jedną osobę do wyjścia na dwór, ale nie twardą ekipę UKS Żagle z rocznika 2008. Prawdą jest, że trenerzy Michał i Mateusz sami zastanawiali się nad tym, czy przeprowadzić normalnie trening, czy też zrobić odprawę taktyczną w ciepłej sali. Jednak liczna grupa zmotywowanych zawodników zachęciła nas do wyjścia na trening i to był strzał w dziesiątkę. Co prawda po treningu większość z nas była mocno zmoczona, ale wszyscy byli zadowoleni z dobrze wykonanej roboty. Tak się właśnie kształtuje charakter i mentalność zwycięzcy! Nigdy się nie poddawaj!

Przy okazji przypominamy wszystkim, aby na treningi ubierać się odpowiednio do panującej już jesiennej aury: bielizna termoaktywna, na cebulkę, kurtki przeciwdeszczowe, czapki, rękawiczki itp.

rrem