Witryna zrealizowana dzięki:

Udany sparing rocznika 2010

W poniedziałkowy wieczór (22.10.2018) nasza drużyna R2010 rozegrała mecz towarzyski z zespołem Polonii Warszawa. Graliśmy na bocznym boisku najstarszego warszawskiego Klubu, a dodatkowego smaczku tej rywalizacji dodawało sztuczne oświetlenie (mecz się rozpoczął o 18:00).

Żaglowcy wyszli na boisko bardzo zmotywowani i zdeterminowani by wygrać mecz i było to widać już od pierwszej minuty. Szybsi w odbiorze i skuteczniejsi w ataku, dzięki czemu udało się strzelić sporo bramek i mało stracić. Cieszy mnie duża odwaga w pojedynkach 1 na 1 oraz przy podejmowaniu decyzji (np. strzał z woleja Adriana). Na wyróżnienie zasługuje też strzelec 6 goli i wg mnie najlepszy zawodnik na boisku w tym meczu: Miłosz. – powiedział po meczu trener Michał Pielech