Witryna zrealizowana dzięki:

Warsztaty triathlonowe 2017

Dla części naszych uczniów dwa pierwsze tygodnie wakacji (26.06-7.07) upłynęły pod znakiem treningów triathlonowych. Algorytm tegorocznych Warsztatów Triathlonowych wyglądał następująco: każdego dnia zaczynaliśmy od treningu pływackiego po którym przechodziliśmy na osobno zajęci biegowe, trening kolarski lub tak zwaną „zakładką”, czyli trening kolarski bezpośrednio połączony z biegowym.

Młodzi zawodnicy podczas przygotowań zmagali się nie tylko z własnymi słabościami ale i z kapryśna pogodą, która niekiedy stanowiła dodatkowy środek ‘urozmaicający’ zajęcia. Sportowy duch nas jednak nie opuszczał i ‘w sile’ dotrwaliśmy do dnia ostatniego, podczas którego zostały zorganizowane kolejne już Mistrzostwa Szkoły Żagle w Triathlonie w formule Super Sprint: 300 m. pływania, 8 km roweru oraz 2.2 km. biegu. Prawdziwie sportowa walka, którą zaprezentowali zawodnicy dała im i kibicom dużo satysfakcji i wile radości.

Miejmy nadzieję, że emocje te będą im towarzyszyły również w kolejnym sezonie zmagań
sportowych.