Witryna zrealizowana dzięki:

Zapisy do Przedszkolnego Klubu Sportowego wystartowały

Przedszkolny Klub Sportowy działa przy Przedszkolu „Strumienie” w Józefowie oferując szereg zajęć dodatkowych. To idealny sposób, aby maluszki popracowały nad cechami motorycznymi, poprawiły sprawność fizyczną oraz zintegrowały się z rówieśnikami poprzez wspólna zabawę na treningach. Zajęcia prowadzone są w sposób przystępny dla dzieci, aby forma była atrakcyjna i łatwo przyswajalna, ale przynosiła efekty. W roku szkolnym 2017/2018 oferta została wzbogacona o 2 nowe sekcje.

Dzieci oraz ich Rodzice mogą wybrać coś dla siebie spośród 8 sekcji sportowych:

  • Balet
  • Dance Mix 4 Kids
  • Flamenco
  • Gimnastyka korekcyjna
  • Piłka nożna
  • Szachy
  • Szermierka
  • Taniec ludowy

Zapisy na zajęcia odbywają się za pośrednictwem

PORTAL RODZICA

sezon 2017/18

ZOBACZ

 

W razie problemów z logowaniem, bądź wszelkich pytań na temat klubu i zajęć, prosimy o kontakt: