Witryna zrealizowana dzięki:

Zmagania rocznika 2011 UKS Żagle

1.Turniej w Raszynie

W sobotę 25 maja zawodnicy z rocznika 2011 wzięli udział w turnieju piłkarskim w Raszynie. Zawody miały formę Mini Ligi Mistrzów; każda z drużyn biorących udział na ten dzień reprezentowała jeden z 16 zespołów, które grały i grają w Prawdziwej Lidze Mistrzów. Nasza drużyna wylosowała francuską drużynę PSG. Chłopcy zmierzyli się w grupie z Barceloną, Ajaxem oraz Liverpoolem.

Mimo świetnej postawy na boisku nie udało się awansować z grupy. Jednak zawodnicy PSG, a raczej UKSu Żagle byli zachwyceni forma turnieju i mnóstwem dodatkowych atrakcji. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i walkę do końca!
– powiedział trener Dawid Woźniakowski

2. Mecz z Victorią Zerzeń

Dzień po turnieju w Raszynie zawodnicy UKSu Żagle 2011 zmierzyli się w sparingowym meczu z Victorią Zerzeń. Po świetnej grze wygraliśmy 7:4. Można powiedzieć, że chłopcy mają za sobą bardzo udany piłkarski weekend!

raszyn 1_Fotor

MECZ z VZ 26.05.19