Witryna zrealizowana dzięki:

Zwycięstwo UKS Żagle 2007 z Victorią!

W minioną niedzielę drużyna UKS Żagle 2007 rozegrała swój drugi, wiosenny mecz ligowy! Po ubiegłotygodniowej porażce z Marcovią Marki, tym razem “Żaglowcy” zainkasowali na swoim koncie komplet trzech punktów.

Mecz obfitował w liczne sytuacje bramkowe, których więcej wykorzystali chłopcy z Międzylesia.

Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa. W ubiegłej rundzie nie udało się nam w meczach z Victorią zdobyć chociażby jednego punktu. Po pechowej porażce z Marcovią tym razem szczęście nam dopisywało i śmiało można powiedzieć, że zasłużyliśmy na trzy punkty. Oby tak dalej! – powiedział po meczy trener Łukasz Rychlica.

UKS Żagle 3:1 (1:1) Victoria Sulejówek

Bramki dla UKS-u: Jakub Borek, Franciszek Kobyliński, Maciej Szałek
Skład: Paweł Staszak – Jan Korzeb, Franciszek Średziński, Krzysztof Nuszkiewicz, Franciszek Bocian, Stanisław Rodowicz, Jakub Borek, Franciszek Kobyliński, Maciej Szałek. Grali również: Łukasz Grabowski, Piotr Watrakiewicz, Antoni Parda, Adam Trzeciak, Jan Sewerynik