Witryna zrealizowana dzięki:

Zwycięstwo z liderem. Rocznik ’04 pierwszy w lidze!

Zespół Błyskawicy do tej pory był niepokonany. Nasz zespół również idzie jak burza i w tej rundzie nie przegrał żadnego spotkania. W naszej lidze doszło zatem do meczu na szczycie. Przed spotkaniem czuć było koncentrację w szeregach obydwu zespołów. Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po samobójczym golu naszych rywali. W drugiej połowie bramki dołożyli Michał Janik oraz Mikołaj Piotrowski. Zagraliśmy dobre spotkanie. Kilka akcji dynamicznych w świetnym tempie. Bardzo mnie cieszy kolejne spotkanie w którym nie tracimy bramki. Kolejny raz dobrą pracę wykonaliśmy w grze obronnej. Wskoczyliśmy na fotel lidera, ale nie będzie go łatwo utrzymać. Potrzeba jeszcze dużo pracy, aby osiągnąć nasz cel ​- powiedział trener Mateusz Nagórski.

Zagle04_1

Zagle04_3

Zagle04_2