Witryna zrealizowana dzięki:

FESTIWAL TAŃCA 2019

Dnia 12 maja 2019 r. w Szkole STRUMIENIE w Józefowie odbyła się kolejna edycja Festiwalu Tańca, który został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Żagle” i Szkołę Tańca „Mat Dance Studio”.
Impreza miała charakter pikniku rodzinnego o tematyce tanecznej. Na wydarzeniu swoje umiejętności jako pierwsi zaprezentowali tancerze PKS z sekcji DANCE MIX 4 KIDS prowadzonej przez pana Mateusza Mielcarza w przedszkolu STRUMIENIE. Następnie prezentowały się dzieci z innych przedszkoli, w których zajęcia taneczne prowadzone są przez instruktorów ze szkół tańca Mat Dance Studio i AleBale. Łącznie na scenie odbyło się ponad 40 występów tanecznych, w których wzięło udział około 500 dzieci. Kibicowali im nie tylko rodzice, ale także rodzeństwo, a nawet dziadkowie i przyjaciele rodzin. Na tegorocznej letniej edycji, razem z występującymi gościliśmy rekordową liczbę osób- 1800.
Na Festiwalu Tańca nie zabrało również innych atrakcji. Imprezę uświetnili Strażacy z OSP w Józefowie, którzy pokazywali dzieciom jak należy udzielić pierwszej pomocy oraz Policjanci z Józefowa, którzy prezentowali dzieciom wnętrze radiowozu. Oprócz tego dzieci mogły zobaczyć i przejechać się na prawdziwych kucykach, skakać na dmuchanych zamkach, pomalować buźkę, a razem z rodzicami zjeść pyszne lody, watę cukrową i popcorn, hot dogi oraz przysmaki z grilla.

Wydarzenie było współfinansowane ze środków otrzymanych od Miasta Józefów.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z Festiwalu Tańca!

FB FT 2019

 

zdjecie-30_1zdjecie-44zdjecie-31_2zdjęcie-132zdjęcie-187zdjęcie-37zdjęcie-10zdjęcie-221zdjęcie-220zdjęcie-230zdjęcie-226

 

Leave a Reply